Kozatek Hakkında

Biz Kimiz?

Kozatek Mühendislik Bölümü 1984 yılından bu yana Avrupa’nın konusunda uzman kuruluşu Alman Klevers Glasgewebe GmbH.&Co.KG. firmasının Türkiye mümessilliğini yürütmekte ve asbest içermeyen yüksek ısıya dayanıklı izolasyon malzemelerinin pazarlamasını yapmaktadır. Firmamız cam elyaf izolasyon malzemelerinin ülkemize getirilmesi, yangın battaniyesi üretimi, alüminyum filtre bezi üretimi gibi bir çok ilke imza atarken 1997 yılında Türkiye’de yine bir ilke imza atmış ve asbest içermeyen yüksek ısıya dayanıklı malzemeleri kullanarak, enerji tesislerinin türbinlerinin ‘‘Çözülebilir Yastık Sistemiyle’’ izolasyonlarını gerçekleştirmiştir

Buhar ve gaz türbinlerinin izolasyonlarında çözülebilir yastık sistemi veya püskürtme yöntemi kullanılarak tübin izolasyonları anahtar teslim yapılmaktadır. Yaptığımız özel uygulamalarda terzi usulü, özel üretimler yapılarak alternative çözümler üretilmektedir. Ayrıca termik Santrallerde, kojenerasyon ünitelerinde ve endüstriyel tesislerde kullanılan çok katlı tekstil kompansatörleri (expansion joint), ısı kayıplarını engellemek amacıyla vana ceketleri, makine ve ekipman izolasyonlarının üretimini de kendi fabrikasında gerçekleştirmektedir.​ Devamını Oku


KIVANÇ GROUP

Titiz Üretim

Sizlere kusursuz ürün temin edebilmek için büyük bir titizlik ile ürünlerimizi inceliyor, kusursuzu bulmak için çalışıyoruz.

Sektörüne Rehberlik Etme

Kurulduğumuz günden bugüne Mühendislik ve İş Güvenliği alanlarında piyasa ihtiyacını önceden belirleyerek ilkleri biz yapıyoruz. Sektörümüz içerinde yol gösterici olmaktan Kıvanç duyuyoruz.

KALİTE STANDARTLARI

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerini belirleyerek, doğru müşteriye, doğru zamanda, doğru fiyat prensibi ile hizemt veriyoruz.

Yeniliklere Açık

Değişen Dünya dinamizmine ayak uydurarak ürünlerimizi konusunda uzman AR-GE ekibimiz ile geliştiriyoruz.


Çözüm Ortaklarımız